taštička s kočkou
  • taštička s kočkou
  • taštička s kočkou

Malá taštička Bílý čumáček

V kategorii: tasky

ihned k dodání
79,00 Kč

Menší taštička fialový kocour s bílým čumáčkem - plyšová taštička s oušky, pro všechny nezbytnosti, které chcete mít po ruce

  • TAS03
  • Nejprve produkty skladem
  • Free

Pokud hledáte originální dárek pro milovníka koček, tak stylová kočičí taštička je to pravé! Je to skvělý způsob, jak vyjádřit lásku k těmto magickým a kouzelným zvířátkům.

Tato malá plyšová  taštička s motivem  kocourka s bílým čumáčkem a oušky nesmí chybět ve vaší kabelce.  Tato taštička je nejenom praktická, ale i krásná. Je navržená s láskou k detailu a její jedinečný design je zaměřený na jedno z nejoblíbenějších domácích zvířátek - kočky. Uši na taštičce  jsou roztomilé a dodávají jí osobitý charakter. 

I přes své malé rozměry nabízí tato kočičí taštička dostatek místa pro vaše nezbytnosti. Je dostatečně prostorná pro uložení klíčů, hotovosti, kosmetiky, kapesníčků a dalších drobností, které potřebujete mít po ruce.

Taštička je  vyrobena z kvalitního a měkkého plyšového materiálu, který je velmi příjemný na dotek.

Je to skvělý dárek pro každou příležitost. Buďte originální a udělejte radost svým blízkým tím, že jim darujete tu nejroztomilejší a stylovou taštičku, bude to dárek, krerý si budou pamatovat.

Materiál: plyš

rozměry: 12 x 10 x 1,5 cm

TAS03
4 ks

Specifické reference