

Minerální náramek Kočička černo žlutá
Minerální náramek z perliček a jadeitu
- NAR060
- Nejprve produkty skladem
- Free
Minerální náramek v černožlutém provedení potěší srdce a ruku každého milovníka kočičáků. Černé perličky doplňuje krásně zabarvený oranžovožlutý jadeit, kámen čistoty, jedinou ozdobou je hlava kočičky.
Jednoduchý, ale efektní náramek bude slušet a nadělá spoustu radosti.
Náramek je navlečen na pevné, ale elastické pružence, přizpůsobí se zápěstí. Celková délka náramku je cca 18 cm , vhodný pro zápěstí 16,5 až 17,5 cm.
Materiál : jadeit, skleněné perličky,komponenty z kvalitní mosazné slitiny, pruženka
Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku. Vyrobeno ručně a s láskou zde v Česku od NáramkyLenny
Jadeit : Je starodávným, posvátným kamenem Dálného východu, jenž přitahuje lásku, má sílu prodlužovat život, přitahuje peníze, dodává prosperující energii při obchodních jednáních, pozvedává moudrost ducha, chrání před neštěstími a nehodami, pomáhá předcházet nemocem a zdravotním obtížím. Je symbolem čistoty a vyrovnanosti, přináší do života harmonii, štěstí a přátelství. Uvolňuje emoce a podrážděnost, uklidňuje mysl. Jako kámen snů, položen na čele, přináší sny nahlížející do hloubky našeho nitra.
Specifické reference
Mohlo by se vám líbit
Minerální náramek z jadeitu v pastelových barvách s přívěskem Miluju kočky
Náramek z imitace jantaru s ocelovým přívěskem kočky