Minerální náramek Leopard
  • Minerální náramek Leopard
  • Minerální náramek Leopard
  • Minerální náramek Leopard

Minerální náramek Leopard

V kategorii: naramky-z-mineralu

ihned k dodání
190,00 Kč

Minerální náramek z jaspisu a ohnivého achátu, doplňky z kvalitní mosazné slitiny

  • Nejprve produkty skladem
  • Free

Ručně vyrobený náramek s leopardí hlavou je z krásně vybarveného jaspisu a ohnivého achátu, nádherný kousek! Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí.

Jednoduchý, elegantní náramek potěší každou milovnici koček, perfektní doplněk pro kažého .

Nezapomeňte náhrdelník krásně zabalit, i malá drobnost v pěkném obalu udělá spoustu radosti a potěší, prohlédněte si naši nabídku dárkového balení.

Délka: 18 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál: jaspis, achát, kovové komponenty ze zinkové slitiny, pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku. Vyrobeno ručně a s láskou zde v Česku od NáramkyLenny

Jaspis - Nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší klid a udržuje vyvážený poměr mezi složkami jing a jang. Jaspis lidem připomíná, aby si vzájemně pomáhali. Pročišťuje a srovnává jednotlivé čakry a auru.Pohlcuje negativní energii, přináší pomoc během dlouhodobých nemocí nebo hospitalizaci, didává tělu energii.

Achát - uzemňovací kámen, dodává citovou ,rozumovou i tělesnou rovnováhu, podporuje sebedůvěru.Také posiluje soustředění a dodává odvahu, pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní napětí a zlobu.Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a pomáhá najít lásku novou, pomáhá při citových zklamáních.Zvedá náladu, zmírňuje starosti a smutky. Je to univerzální kámen, vhodný na každodenní nošení, vhodný i pro všechna měsíční znamení.

2 ks

Specifické reference

Příslušenství