mineralni naramek s kockou
  • mineralni_naramek_tygri_packa
  • mineralni naramek s kockou
  • mineralni naramek s kockou

Minerální náramek Tygří packa

V kategorii: naramky-z-mineralu

VYPRODÁNO
190,00 Kč

Minerální náramek z hnědého tygřího oka a kočičí packy

  • NAR051E
  • Out stock
  • Free

Ručně vyrobený náramek s packou je z krásně vybarveného hnědého a různobarevného tygřího oka, nádherný kousek! Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí.

Jednoduchý, elegantní náramek potěší každou milovnici koček, perfektní doplněk pro kažého .

Délka: 18 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál: tygří oko, kovové komponenty, pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku. Vyrobeno ručně a s láskou zde v Česku od NáramkyLenny

Tygří oko - ochranný kámen už od dávných věků, kdy se nosil jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. Napomáhá při dosahování cílů a dobře poslouží při hledání vlastních potřeb , stejně jako potřeb ostatních. Dokáže rozlišit mezi zbožným přání a tím, co opravdu potřebujeme. V duševním životě pomáhá řešit problémy spojené s neschopností uznat vlastní cenu, přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Pomáhá rozeznat vlastní nadání a schopnosti, podporuje ty, kdo jsou příliš závislí na druhých  a pobízí je, aby se odhodlali ke změnám.

Vhodný pro : Beran, Blíženci, Panna


Nezapomeňte náramek krásně zabalit - podívejte se do příslušenství na naše dárkové krabičky, určitě si vyberete. Zajímavý obal je zárukou zaručeného úspěchu!

NAR051E

Specifické reference