mineralni naramek s kockou
  • mineralni naramek s kockou
  • mineralni naramek s kockou
  • mineralni naramek s kockou
  • mineralni naramek s kockou

Minerální náramek Černý mourek

V kategorii: naramky-z-mineralu

ihned k dodání
190,00 Kč

Minerální náramek z lávy, onyxu, dračího achátu a smaltovaného přívěsku s kocourem

  • NAR047E
  • Nejprve produkty skladem
  • Free

Krásný něžný náramek z mixu minerálů doplňuje kočičí hlavička z barevného smaltu. Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí.

Jednoduchý, elegantní náramek potěší každou milovnici koček

Délka: 18 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál:  láva, onyx, dračí achát, smalt, pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku.

Vyrobeno ručně a s láskou zde v Česku od NáramkyLenny

Láva - silný ochranný amulet, zasvěcený léčení a uzdravování.Pomáhá odrážet fyzické a psychické útoky a vrací je zpět k původci. Podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu.
Je talismanem vhodným k posílení odhodlání, při hledání změn v životě, potlačuje negativní energii.

Onyx - je ochranný kámen. Brání a ochraňuje před negativitou vědomě namířenou proti vám a v konfliktech všeho druhu. Chrání život, dodává sílu, pomáhá v těžkých a nesrozumitelných obdobích, při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Spojuje s jednotou vesmíru, zaměřuje naši energii jedním směrem, přináší ráznost a vytrvalost. Dovoluje stát se pánem svého osudu, poskytuje poučení z minulosti, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Léčí stará traumata ovlivňující současný život, snižuje strach a obavy. Udržuje v těle rovnováhu energií jing a jang.

Achát:  -  je silný uzemňovací kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Posiluje soustředění, a praktická rozhodnutí, dodává odvahu.Pomáhá překonávat negativní pocity, vnitřní zlobu a napětí, navozuje pocit bezpečí a jistoty. Stabilizuje auru, posiluje lásku dodává odvahu k hledání lásky nové.

Nezapomeňte náramek krásně zabalit - podívejte se do příslušenství na naše dárkové krabičky, určitě si vyberete. Zajímavý obal je zárukou zaručeného úspěchu!

NAR047E
1 ks

Specifické reference