Minerální náramek a srdíčko s packou

V kategorii: naramky-z-mineralu

ihned k dodání
249,00 Kč

Minerální náramek z obrázkového  jaspisu, lávy a srdíčka s tlapkou

  • NAR 031E
  • Nejprve produkty skladem
  • Free

Proč mít na ruce obyčejný náramek, když můžete mít originální kousek z prvotřídních minerálů a s kočičími motivy? Přívěsky ve tvaru kočky dodávají náramkům osobitost a zároveň symbolizují nezávislost, tajemnost a magii. Bude to perfektní dárek pro každého milovníka koček, který chce vyjádřit svou lásku k těmto okouzlujícím tvorům.

Všechny náramky jsou vyrobeny z kvalitních přírodních minerálů, které mají pozitivní vliv na naši psychickou a fyzickou pohodu, stejně tak jako na nás mají vliv kočky.

Náramky jsou vhodné pro muže i ženy, a díky pružnému vláknu bude sedět na každém zápěstí.

Můžete ho nosit samostatně nebo ho kombinovat s dalšími šparky pro vytvoření unikátního vzhledu.

Naše náramky mají tyto výhody:

  • stimulují pozitivní energii
  • podporují emoční rovnováhu
  • harmonizují organismus
  • jsou perfektním módním doplňkem

Náramek z obrázkového jaspisu v béžovo hnědých  odstínech doplňuje pórovitá láva a přívěsek srdíčko s otiskem kočičích tlapiček. Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí.

Jednoduchý, elegantní náramek potěší každou milovnici koček

Délka: 19 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál:  obrázkový jaspis, láva, kovové komponenty, pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku.

OBRÁZKOVÝ JASPIS  - úzce spjatý se zemí, podporuje a rozvíjí korunovou čakru, vynáší na povrch potlačené pocity a vinu, přináší pak klid a lásku. Nabízí oporu a pomoc ve stresu, přináší svému nositeli odhodlání k naplnění všech záměrů. Čistí ledviny a podporuje imunitní systém.

LÁVA - silný ochranný amulet, zasvěcený léčení a uzdravení. Pomáhá odrážet fyzické a psychické útoky a vrací je zpět původci, podporuje sílu a životní energii. Je talismanem pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě , potlačuje negativní energii.

Nezapomeňte náramek krásně zabalit - podívejte se do příslušenství na naše dárkové krabičky, určitě si vyberete. Zajímavý obal je zárukou zaručeného úspěchu!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

NAR 031E
1 ks

Specifické reference