Minerální náramek indický achát Packa 7

V kategorii: naramky-z-mineralu

ihned k dodání
249,00 Kč

Minerální náramek z indického achátu s packou

  • NAR 025E
  • Nejprve produkty skladem
  • Free

Proč mít na ruce obyčejný náramek, když můžete mít originální kousek z prvotřídních minerálů a s kočičími motivy? Přívěsky ve tvaru kočky dodávají náramkům osobitost a zároveň symbolizují nezávislost, tajemnost a magii. Bude to perfektní dárek pro každého milovníka koček, který chce vyjádřit svou lásku k těmto okouzlujícím tvorům.

Všechny náramky jsou vyrobeny z kvalitních přírodních minerálů, které mají pozitivní vliv na naši psychickou a fyzickou pohodu, stejně tak jako na nás mají vliv kočky.

Náramky jsou vhodné pro muže i ženy, a díky pružnému vláknu bude sedět na každém zápěstí.

Můžete ho nosit samostatně nebo ho kombinovat s dalšími šparky pro vytvoření unikátního vzhledu.

Naše náramky mají tyto výhody:

  • stimulují pozitivní energii
  • podporují emoční rovnováhu
  • harmonizují organismus
  • jsou perfektním módním doplňkem

Na vašem zápěstí se bude vyjímat náramek z ACHÁTU, ozdobený kočičí packou. Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí. Náramek je z různobarevných achátových kuliček, a je ozdobený kovovou kočičí packou.

Na výběr máme různé druhy - jen si vybrat!

Délka: 18 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál: indický  achát, kovové komponenty, pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku.

ACHÁT :  uzemňovací kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost a vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Indický achát : je to kámen dobré nálady, pomáhá vážným a příliš uvazaným lidem získat určitou lehkost a více se bavit, dokázat se více radovat. Zvedá náladu a navozuje pocity pokoje, zmírňuje starosti a smutky, léčí zlomená srdce. Zbavuje stresu, ochraňuje na cestách, dodává odvahu a pomáhá zaměřit se na cíl.

Nezapomeňte náramek krásně zabalit - podívejte se do příslušenství na naše dárkové krabičky, určitě si vyberete. Zajímavý obal je zárukou zaručeného úspěchu!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

NAR 025E
1 ks

Specifické reference