mineralni naramek s kockou
  • mineralni naramek s kockou
  • mineralni naramek s kockou
  • mineralni naramek s kockou

Minerální náramek indický achát Packa 7

V kategorii: naramky-z-mineralu

ihned k dodání
190,00 Kč

Minerální náramek z indického achátu s packou

  • NAR 025E
  • Nejprve produkty skladem
  • Free

Na vašem zápěstí se bude vyjímat náramek z pravých minerálů, ozdobený kočičí packou. Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí. Náramek je z různobarevných achátových kuliček, a je ozdobený kovovou kočičí packou.

Na výběr máme různé druhy - jen si vybrat!

Délka: 18 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál:indický  achát, kovové komponenty, pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku.

ACHÁT :  uzemňovací kámen, který dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti. Posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost a vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie.

Indický achát : je to kámen dobré nálady, pomáhá vážným a příliš uvazaným lidem získat určitou lehkost a více se bavit, dokázat se více radovat. Zvedá náladu a navozuje pocity pokoje, zmírňuje starosti a smutky, léčí zlomená srdce. Zbavuje stresu, ochraňuje na cestách, dodává odvahu a pomáhá zaměřit se na cíl.

Nezapomeňte náramek krásně zabalit - podívejte se do příslušenství na naše dárkové krabičky, určitě si vyberete. Zajímavý obal je zárukou zaručeného úspěchu!

NAR 025E
1 ks

Specifické reference