Minerální náramek Packa 6 - čakry

V kategorii: naramky-z-mineralu

ihned k dodání
249,00 Kč

Minerální náramek z lávy a minerálů v barvách jednotlivých čaker

  • NAR 016E
  • Nejprve produkty skladem
  • Free

Proč mít na ruce obyčejný náramek, když můžete mít originální kousek z prvotřídních minerálů a s kočičími motivy? Přívěsky ve tvaru kočky dodávají náramkům osobitost a zároveň symbolizují nezávislost, tajemnost a magii. Bude to perfektní dárek pro každého milovníka koček, který chce vyjádřit svou lásku k těmto okouzlujícím tvorům.

Všechny náramky jsou vyrobeny z kvalitních přírodních minerálů, které mají pozitivní vliv na naši psychickou a fyzickou pohodu, stejně tak jako na nás mají vliv kočky.

Náramky jsou vhodné pro muže i ženy, a díky pružnému vláknu bude sedět na každém zápěstí.

Můžete ho nosit samostatně nebo ho kombinovat s dalšími šparky pro vytvoření unikátního vzhledu.

Naše náramky mají tyto výhody:

  • stimulují pozitivní energii
  • podporují emoční rovnováhu
  • harmonizují organismus
  • jsou perfektním módním doplňkem

Čakrové náramky jsou unikátním spojením krásy a spirituality. Při nošení náramku budou minerály působit na vaše čakry, pomůžou odstrňovat blokády, vyrovnávat tok energie a obnovovat harmonii ve vašem těle.

Na vašem zápěstí se bude vyjímat náramek z pravých minerálů láva a minerály v barvách jednotlivých čaker., ozdobený kočičí packou. Kočičí náramek je na pružném lanku, takže se dobře přizpůsobí na různě široká zápěstí. Náramek je z lávových kuliček v kombinaci se sedmi čakrovými kuličkami, je ozdobený kovovou kočičí packou.

Nezapomeňte náhrdelník krásně zabalit, i malá drobnost v pěkném obalu udělá spoustu radosti a potěší, prohlédněte si naši nabídku dárkového balení.

Délka: 18 cm, průměr kuličky 8mm

Materiál: láva, achát, kovové komponenty, pruženka

Jelikož se jedná o šperky z přírodního kamene, je každý kus originál a může se barevně lehce lišit od úvodního obrázku.

LÁVA

Zemský kámen, vyvržený sopkou při erupci. Lávový kámen dokáží předat vašemu tělu pozitivní energii a naopak negativní od vás odčerpat.
Zdravotní účinky: problémy pohybového ústrojí, problémy s prokrvením, depresemi, proti stresu.

ACHÁT : velmi stálý kámen, dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru, napomáhá sebepoznání. Působí proti smutku, depresi , dodává odvahu.

Čakrový náramek se sedmi kameny (acháty) v barvách čaker a korálky lávového kamene pomůže uvolnit energii zadržovanou v čakrách a nastolit rovnováhu, zdraví, životní pohodu a blahobyt.

1. čakra (červená) - kořenová, základní - MULADHARA – mezi konečníkem a genitáliemi

2. čakra (oranžová) – sexuální, sakrální – SVADHISTANA – v horní části kříže, na úrovni podbřišku

3. čakra (žlutá) – solární, pupeční – MANIPURA – dva prsty nad pupkem

4. čakra (zelená, růžová) – srdeční – ANAHATA – uprostřed hrudi

5. čakra (modrá) – krční – VIŠUDDHI – mezi krční jamkou a ohryzkem

6. čakra (tmavě modrá) – čelní, třetí oko – prst nad kořenem nosu, ve středu mezi obočím

7. čakra (fialová) – korunní – SAHASRÁRA – temeno hlavy, těsně nad hlavou

Nezapomeňte náramek krásně zabalit - podívejte se do příslušenství na naše dárkové krabičky, určitě si vyberete. Zajímavý obal je zárukou zaručeného úspěchu!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ : Všechny uvedené udaje o léčivých a metafyzických účincích polodrahokamů, minerálů a ostatních materiálů vycházejí z mýtů a tradic, mají pouze informativní charakter a jsou čerpány z obecně známých zdrojů a dostupných informačních kanálů.

Vycházejí tedy z lidového léčitelství, tradic a zkušeností, z dostupných veřejných zdrojů v elektronické či tištěné podobě, z knih, kde jsou publikovány údajné léčivé účinky na lidskou psychiku a zdraví.

Užití minerálních kamenů není alternativou k lékařské péči, v případě jakýchkoli zdravotních problémů vždy kontaktujte svého lékaře.

 

 

 

NAR 016E
1 ks

Specifické reference

Příslušenství