Hračka Plyšový míček s peřím

V kategorii: kocky

ihned k dodání
30,00 Kč

Strakatý plyšový míček s peřím

  • HRA9
  • Nejprve produkty skladem
  • Free

Hračky jsou skvělým způsobem, jak podpořit fyzickou aktivitu vašeho kočičího kamaráda. Když si kočka hraje s hračkou, napodobuje skutečný lov, což posiluje její fyzickou kondici a zdraví, posiluje svaly a zvyšuje svou kočičí energii. Tyto hračky stimulují kočičí smysly a zajišťují zábavu na dlouhé hodiny, motivují je k aktivitě a průzkumu.

V nabídce máme široký výběr hraček, můžete vaší kočce vybrat z různých tvarů, velikostí a designů, abyste našli tu správnou hračku, která bude vašemu kočičímu kamarádovi vyhovovat. Naše hračky jsou navrženy tak, aby vašemu mazlíčkovi přinesly maximální potěšení.

Všechny hračky otestovali naši kocouři a byly shledány naprosto vyhovujícími. Věříme, že naše produkty vám pomůžou vytvořit zábavné a stimulující prostředí, které vaši kočku nadchne.

Hračka pro kočky- malý plyšový míček s peřím, vynikající ke schovávání v různých škvírách a k následnému přemýšlení, jak ji dostat ven....Peříčka lákají kočičáky k lovu, procvičí svůj instinkt a užijí si nádhernou zábavu.

Rozměr : míček 5 cm, s peřím cca 10 cm

 

 

HRA9
24 ks

Specifické reference